Handen & Nagels huidverzorging Lippen My Blog Ogen

Essence – Trend edition – Me & My Icecream!

Me & My Icecream!

Is een collectie waar Essence binnenkort mee komt! Heerlijk lieve zachte pastel kleuren maken hopelijk onze zomer helemaal goed! Sommige producten ben ik wel erg benieuwd naar zoals de shimmer pearls, nagellak en de nagelstickers! Ook ben ik benieuwd naar de pigmentatie van de oogschaduw en blush! De oogschaduws lijken volgens mij enorm op elkaar, en de blush lijkt mij vrij oranje. Naar mijn idee te oranje voor mijn kleur huid!
Shimmer Pearls EUR 3,39
Deze mini ijsparels (ofwel glanspoederparels) toveren in een handomdraai een ‘frosty’ glans op jouw gezicht. Deze parels zitten in een schattig roze doosje en past helemaal bij deze trend edition.

 

Me & My Ice Cream

Cream Blush EUR 2,89
Bij een subtiele glans hoort natuurlijk ook een frisse blush, deze cream blush is zacht en creamy in de verpakking maar voelt poederachtig aan op de wangen.

Me & My Icecream

 

Baked Eyeshadow EUR 2,89
Deze oogschaduws lijken vind ik vrij veel op elkaar, ben dan ook wel erg benieuwd naar de swatches!

 

Me & My Icecream

Hand Wipes EUR 1,39
15 vochtige doekjes, kunnen erg handig zijn voor onderweg! Mee in de tas, naar de stad, strand of waar dan ook!

 

Me & My Ice Cream

Lip Balm EUR 1,99
Heerlijk fleurige lippenbalsems, kunnen we in de zomer altijd wel gebruiken! In deze lippenbalsems zitten ook nog eens sheaboter en jojoba-olie voor extra zachte lippen. Ga jij voor bloemige Lavendel-Vanille, fruitige Abrikoos-Beige of voor de friszoete Roze-Mint?

 

Me & My Ice Cream

Nailpolish EUR 1,89
Wauw deze vind ik onwijs leuk, ben nieuwsgierig of ze goed dekken? Vind de kleuren erg lief! Deze pastelkleurige lakjes hebben precies de kleuren van ijsjes. Met deze kleurtjes op jouw nagels ben je meteen helemaal zomerklaar.

Me & My Icecream

Nail Topping Stickers EUR 1,99
Deze nagelstickers zijn een leuke toevoeging vind ik. Hopen dat ze kwalitatief ook goed zijn!

 

De Essence Me and My icecream trend edition is vanaf augustus 2013 verkrijgbaar bij Kruidvat en Trekpleister, uiteraard zoals altijd zolang de voorraad strekt.
Zijn jullie van plan om 1 of meerdere producten uit deze collectie aan te schaffen of slaan jullie deze over?

You Might Also Like...

11 Comments

  • Reply
    Dionne
    juni. 2013 at 10:50

    leuke artikelen

  • Reply
    Beautyjuf
    juni. 2013 at 11:27

    Wat een zoete en lieve kleuren: geweldig!! Ik verheug me al op deze LE 🙂

  • Reply
    robin
    juni. 2013 at 16:36

    ik vind dit een super schattige collectie!

  • Reply
    Anne Solveig
    juni. 2013 at 16:42

    Vind het een mooie collectie!

  • Reply
    Jhemyla
    juni. 2013 at 18:02

    Wat een leuke collectie zeg. Daar ga ik zeker wel iets van kopen

  • Reply
    Keytothefuture
    juni. 2013 at 19:36

    Wat een schattige collectie!!

  • Reply
    Mirjam - Jewelyz
    juni. 2013 at 15:43

    Oh wat een leuke LE weer! Ben erg benieuwd naar de nagelstickers, ze zien er leuk uit.

  • Reply
    Mademoiselle Sophistique
    juni. 2013 at 17:38

    wat een vrolijke collectie!

  • Reply
    Louise
    juni. 2013 at 10:07

    Wauw de producten zien er super mooi en lief uit!

    xx

  • Reply
    Eline
    juni. 2013 at 18:32

    Echt een hele mooie collectie <3

  • Reply
    Paola Lauretano
    juni. 2013 at 11:06

    Great products!
    Lovely blog!!!
    Would you like to follow eachy other?

Leave a Reply