Ik ben de laatste tijd gek van roze lippen, zelfs het lieflijke lichtroze! Eigenlijk nooit het mijn lippen roze gehad, maar ineens zit het in m’n kop zegmaar.. Dat heb je wel eens toch. Vandaar dat ik deze Etos Colour Lipbalm – Licht Rose maar wat graag wou uitproberen!
Etos Colour Lipbalm – Licht Rose
De stick ziet er erg leuk uit vind ik, net een groot potlood! Wat handig is, als het stiftje zelf een beetje klein wordt, kan je hem makkelijk uitdraaien aan de onderkant! Dan komt er meer uit. Omdat het een lipbalm is, verzorgd het je lippen. Zorgt er voor dat je lippen niet uitdrogen, en je geen velletjes krijgt!
Toen ik hem op mijn hand ging swatchen, viel de kleur mij ook ontzettend op! Ik had verwacht dat er bijna geen kleur vanaf zou komen, maar hij is zeer goed gepigmenteerd! Wauw, barbieroze! Love it!
Ik vind hem heerlijk smeren, heel zacht en glijd echt geweldig over je lippen! Je kan de kleur ook goed opbouwen, van subtiel een laagje tot lekker knallend! Dat vind ik zelf ook wel een pluspunt.
Ik ben erg blij met deze lipbalm van Etos, en had dit niet verwacht! Ga gelijke de andere kleuren aanschaffen! Heel fijn, zo’n verzorgend product wat ook gewoon heel mooi staat Super toch?
Hij is te koop bij Etos
Prijs is €3.99 dat valt toch reuze mee!
15 Comments
Nena - whatevergivesjoy
juni. 2013 at 06:36echt een leuk kleurtje! (:
Dionne
juni. 2013 at 09:16Deze heb ik ook. Heel fijn
Mademoiselle Sophistique
juni. 2013 at 11:38wat een lief kleurtje! staat je heel mooi
Tjuly
juni. 2013 at 07:54Dankje!
Kiss & Make-up
juni. 2013 at 14:41Ziet er inderdaad heel mooi uit!
Keytothefuture
juni. 2013 at 15:27Staat je goed!
Beautyjuf
juni. 2013 at 15:28Wat een mooie kleur! Staat je ontzettend goed. Ik heb al veel over dit product gelezen/gehoord op andere blogs. Tijd om er zelf één of meerdere aan te schaffen 😉
Tjuly
juni. 2013 at 07:53snel zelf aanschaffen!
Sabrina
juni. 2013 at 07:41Ziet er mooi uit, heerlijke kleur!
Maxime
juni. 2013 at 11:00Mooi kleurtje, staat je goed!
Jhemyla
juni. 2013 at 12:20Heeel mooi kleurtje! Die ga ik ook kopen.
Mirjam - Jewelyz
juni. 2013 at 13:04Oh wat een mooie kleur roze! Ik ben fan!
Cynthiiaa
juni. 2013 at 21:02Mooie subtiele kleur, best aanwezig. 😀 Ik vind ze ook geweldig, zo smooth en brengen best fijn aan!
Tjuly
juni. 2013 at 10:53ja, ze glijden heerlijk!
Nicky
juni. 2013 at 09:58I need a color like this!
Ciao
Nicky
http://www.mywishstyle.com