Ik heb mijn La Femme Palette erbij gepakt om deze eens goed te bekijken. Ik kende het merk niet, het kostte niet veel, en de kleuren spraken mij wel aan! Dat is de reden dat ik het heb meegenomen bij Big Bazar vandaan. Het palette zelf ziet er niet bijzonder uit, een beetje cheap.. Maar dat mag ook wel voor de prijs die je ervoor betaald. Als je hem openmaakt zie je dat het palette 5 kleuren bevat, vaarvan drie losstaande en een duo! Ook zit er een sponsapplicator bij. Zelf hoeft dat van mij niet, zeker niet in dit formaat. Ik vind hem veel te klein, het houd onhandig vast, en daarom brengt het ook niet zo fijn de oogschaduw aan.
En dan nu de swatches, ik was erg benieuwd en had totaal geen idee hoe de oogschaduw zou zijn!
Dat valt echt alles mee toch?! Alle swatches zijn met de vinger aangebracht, na een veegje over de oogschaduws! Ik moet zeggen, de pigmentatie is gewoon super! Wel zijn de oogschaduws erg zacht, en korrelig. Maar wat een kleuren….! Wel zijn het onwijs glanzende oogschaduws, dus daar moet je wel van houden. Maar ik denk dat de kleuren goed te gebruiken zijn, samen of los van elkaar. Bijvoorbeeld in combinatie met een mooie matte kleur.
Zoals je kunt zien, glanst het geheel enorm! Ook heeft de oogschaduw last van fall-out, hier moet je dus wel rekening mee houden met het aanbrengen. Ook scheelt het als je een goede basis gebruikt. Excuses voor de wilde wenkbrauwharen, ze moeten hoognodig weer gedaan worden.
Mijn oordeel.. Ik vind het jammer van de korrelige structuur, hij had iets harder gemogen van mij. Maar de kleuren en de pigmentatie vind ik wel mooi! Zeker als je maar bedenkt dat ik bij Big Bazar maar €0,95 p.s kosten!
Previous Post
Update Estee Paris Wimperserum - 2 Weken
Next Post
ScentChips
11 Comments
Sas
december. 2013 at 06:37Erg mooie, neutrale look! 🙂
Mademoiselle Sophistique
december. 2013 at 08:25wauw die swatches had ik niet verwacht! en je ooglook is ook erg mooi
Femke
december. 2013 at 10:52Je hebt het echt heel mooi aangebracht! (:
Tess Evea
december. 2013 at 11:12Prachtige ooglook, lekker naturel maar wel ontzettend feestelijk.
Lidewij
december. 2013 at 12:32Wow! Voor zo’n prijsje en zulke goede pigmentatie mag een oogschaduw zoveel fallout hebben als hij wil ;P ik vind je look echt prachtig trouwens!
Jana Vmh
december. 2013 at 17:16De kleuren zijn helemaal mijn ding! Mooi palette 🙂
Saskia
december. 2013 at 21:20Heelerg mooie zeg, zowel de swatches als de ooglook!!
Kiss & Make-up
december. 2013 at 11:12Mooie kleurtjes, en met die shimmer erbij is het echt heel feestelijk en partyproof 🙂
Bouchra
december. 2013 at 15:25Mooie neutrale look!
Cynthiiaa
december. 2013 at 18:41De glans vind ik trouwens wel wat hebben hoor! 😀 De pigmentatie is ook op en top. Love de swatches. Helemaal voor dep rijs die je ervoor neerlegt. Niet te geloven, lekkah cheap!
OnlineBeautyMagazine
december. 2013 at 12:14Wat een ontzettend mooie ooglook heb je met dit mooie palette gemaakt! Jammer dat er geen Big Bazaar bij mij in de buurt ligt.