Ik snuffel onwijs veel op het internet, zoek echt naar van alles en nog wat. Meubels, nail-arts, kleding, DIY’s, zo dus ook naar schoenen! Oud of nieuw ik kijk overal naar. Marktplaats vind ik ook erg handig, krijg er soms goede ideeën en inspiratie van. Mits je goede artikelen ziet natuurlijk. Ik ben echt gek op zoeken/snuffelen. Kopen doe ik gelukkig wel stukken minder, anders word het wel een hele dure hobby..
Zo zag ik vorige week op MP een advertentie staan van mint kleurige Ab Donkers veterschoenen. Gelijk kreeg het gevoel van aahh die zijn van mij! Ondanks het feit dat ik ze niet goed kon zien op de foto’s (beetje te donker en wazig). Heb ik mijn stoute schoenen aangetrokken, en brutaal een laag bod uitgebracht. Wat ik een laag bod vind? €6,- om precies te zijn! Soms moet je het gewoon proberen toch..
Wat later kreeg ik een mailtje, mijn bod was geaccepteerd! De financiën geregeld, en wachten maar!
Vreselijk vind ik dat, er zit altijd wel een weekend tussen. Ik laat het altijd op mijn werk bezorgen, dan weet ik dat het altijd aangepakt wordt. Ipv het later weer op te moeten halen bij het postkantoor.
En gister was het zover, mijn pakketje was er! Het doosje (van Digitenne) woog niets, was lichtelijk beschadigd en al bijna open.. Spannend, na mijn vorige pakketje! Had mij wel voor gehouden niet te veel te verwachten van mijn aankoop. En dat ik het altijd nog op MP kon zetten als het niks was, of ze niet pasten natuurlijk!
Gauw heb ik het open gemaakt, Wauww wat zijn ze gaaf! Ze zijn naar mijn idee meer lichtblauw dan echt mint, maar dat maakt mij helemaal niets uit. Ik vind ze fantastisch leuk.. Van die keurige, Italiaans gestikte, mooie en super zacht lederen veterschoenen! Ze pasten ook nog eens precies.
Ik vind ze echt Fantastisch! Nu nog wat leuke bijpassende items.. 😉
8 Comments
Mademoiselle Sophistique
mei. 2013 at 08:29wat een lieve schoentjes! heel erg mooi
Tjuly
mei. 2013 at 08:39Ben er ook super blij mee 😉
Jennie from the Blog
mei. 2013 at 09:07Die zijn gaaf! Ik ben erg benieuwd naar aanfoto’s 🙂
http://www.jenniefromtheblog.com // http://www.jenniefromtheblog.nl
Tjuly
mei. 2013 at 09:13Haha ik zal die binnenkort even maken 😉
Diolifestyle
mei. 2013 at 10:26WOW! Deze zijn echt mooi!
Tjuly
mei. 2013 at 07:39Wel he!
Hanna
mei. 2013 at 18:12Mooie schoentjes!
Vanessa
juni. 2013 at 18:47Mooie schoenen! Ik heb ongeveer dezelfde maar dan in het bruin 🙂 x