Door mijn nieuwe lakje van MUA – Pistachio Ice Cream kreeg ik zin om even te spelen! Dus heb ik maar een nailart mint triangles artikeltje bedacht ermee.. Hij is niet super netjes geworden, want het moest uiteraard weer eens even snel! De kleuren die ik gebruikt heb zijn,
MUA – Pistachio Ice Cream
Gerard Binard – Zilver
Action stempel lakje – Wit
Mint Triangles!
Ik heb mijn nagels 2 lagen gegeven van Pistachio Ice Cream om ze een mooie dekking te geven, ik ben echt verliefd op deze mooie mint kleur van MUA!
Na het drogen ervan, bracht ik met de losse hand de zilveren lak aan in een driehoekje. Dit was vrij makkelijk, aangezien het kwastje van Gerard Binard vrij dun is.
En het zelfde met de witte lak, alleen dan wat kleiner.. Deze was iets lastige, aangezien de lak onwijs stroperig was.. en bijna niet smeermaar! Maar moest het toch even afmaken..
Dit is het resultaat geworden, ben niet helemaal tevreden. Het kon vele malen netter! Maar in theorie vind ik deze nailart erg leuk, het is lekker zomers, speels!
Wat vinden jullie er van?
6 Comments
isabelle_renzenbrink@Hotmai.com
juni. 2013 at 08:18aahh super leuk!
Ice Pandora
juni. 2013 at 10:04Ik vind je nailart goed gelukt hoor!
Mooie kleuren ook c:
Ik heb trouwens een winactie ter
waarde van €50! XX
Dionne
juni. 2013 at 11:19Ziet er erg mooi uit!
Nicky
juni. 2013 at 17:06Very interesting, love the mint color!
Nicky
ww.mywishstyle.com NEWpOsT!
Mademoiselle Sophistique
juni. 2013 at 06:06wauw wat mooi gedaan zeg!
Tjuly
juni. 2013 at 08:43Dankje.. lekker simpel!