Handen & Nagels My Blog Review Swatch

Fuse Gelnamel – Part II

Zoals ik maandag beloofde, het tweede deel van de swatches van Fuse Gelnamel! In deze post zien jullie Lights Camera Re-action!, Such a Laser, Na-no way!, Elec-tric or treat, Watt’s your color? en V-amp. Kijk snel mee naar de swatches!

Fuse Gelnamel Lights, Camera, Re-action!Fuse Gelnamel Lights Camera Re-action! swatch

LIGHTS, CAMERA, RE-ACTION!

Een metallic zilveren lak, die onwijs feestelijk is! Dekt eigenlijk als goed in een enkele laag. (wel 2 laagjes op de foto)

Fuse Gelnamel - Such a LaserFuse Gelnamel - Such a Laser swatch

SUCH A LASER

Een metallic goud, het broertje van de zilveren! Iets stroperig en streperig. Maar wederom erg feestelijk! Heeft ook een goede dekking na een enkele laag. (wel 2 laagjes op de foto)

Fuse Gelnamel Na No WayFuse Gelnamel Na No Way swatch

NA-NO WAY!

Hard donker roze, fuchsia achtig. Hij is bijna neon, maar toch ook weer niet.. 😉

Fuse Gelnamel Elec-tric or Treat Fuse Gelnamel Elec-tric or Treat swatch

ELEC-TRIC OR TREAT

Een redelijk licht rood, met een vleugje oranje. Lekkere felle heldere kleur.

Fuse Gelnamel Watt's Your ColorFuse Gelnamel Watt's Your Color swatch

WATT’s YOUR COLOR?

Perfect voor de feestdagen, echt klassiek rood!

Fuse Gelnamel V-ampFuse Gelnamel V-amp swatch

V-AMP

Eigenlijk zoals de naam al doet vermoeden, een vampy kleur. Rouge noir, ik vind dit altijd zulke spannende tintjes. Enige wat je vaak ziet, zo ook hier. Is dat de kleur niet egaal wordt. Maar ondanks dat, vind ik hem tof!

Ik vind de kleuren echt heel mooi gekozen, en hoop dan ook dat er nog meer bijkomen. Mijn persoonlijke voorkeur sowieso voor een paar nude tintjes extra. Ik vind het een goed uitgewerkt product, en zolang je je keurig aan de stappen houd blijft de lak dan ook echt goed zitten. Het mini lampje vind ik ook fijn, lekker warm, lekker snel. Wat ook handig is, als je je tenen wilt doen, kan je de bovenkant losmaken.  Zodat het lampje als het ware naar buiten staat en je de gewenste teen er onder kunt houden. Er is echt over nagedacht. Hieronder nogmaals, alle kleuren bij elkaar.

Fuse Gelnamel swatches colorFuse Gelnamel swatches color

Mijn favorieten zijn, Polar Bare, Sonic Blue-m, V-amp en Gone Fission. Wat is jullie favoriet?

Je kunt de Starter Kit bestelling bij Bol voor €39,99 ook kun je daar de lakjes los kopen voor €10,99

Deze review bevat producten die door een merk of bedrijf zijn opgestuurd. Lees mijn disclaimer voor meer informatie.

You Might Also Like...

7 Comments

  • Reply
    Natasja
    december. 2014 at 13:48

    Wauw. Je hebt echt mooie nagels! De kleuren staan je dan ook allemaal ontzettend goed 🙂 die zilveren glitters zijn wel ideaal voor oud & nieuw!

    • Reply
      Tjuly
      december. 2014 at 14:13

      Dankjewel! Dat zilveren lakje kan perfect met oud&nieuw!

  • Reply
    Manon
    december. 2014 at 14:29

    Wat een geweldige kleuren

  • Reply
    4.Balou
    december. 2014 at 08:27

    Alle kleurtjes zien er even mooi uit en de nagellak dekt ook heel mooi. Leuk merk, ik had er nog nooit van gehoord…

    http://www.bloglovin.com/blog/13049789

  • Reply
    Nicky
    december. 2014 at 09:24

    Mooie kleuren! De blauwe lakje springt er voor mij uit.

  • Reply
    Michaela
    december. 2014 at 18:41

    Wauw die glitter lakjes zijn echt prachtig!

  • Reply
    jori
    februari. 2015 at 20:20

    wauw zoo lang nagels!!

Leave a Reply